Program 2019, 9. ročník /9. – 27.11./

09.11. sobota                                                                                                                                             

20.00 KNAK Teplice                   Vstupné: 150 Kč                                                                                                               

Jewish monkeys, slavnostní zahájení (T.Jelínek)  

Koncert

         

11.11. pondělí – 1.12. neděle

17.00 Beurónská kaple Gymnázia Teplice, přednášková místnost

Židovské svědectví o českém století

Výstava, vernisáž

 

13.11. středa

17.30 Regionální knihovna Teplice

Samaritáni a ti druzí –  známé i neznámé náboženské komunity ve Svaté zemi

Přednáška, komentátor Českého rozhlasu Jan Fingerland

 

14.11. čtvrtek

19.00 ​ Jazz Club Teplice                                                                                                                               Vstupné: 50 Kč

Amy Winehouse

Poslechový pořad Jiřího Černého                                                                                    

 

16.11. sobota       

17.00  Hotel Giovanni Giacomo, sál restaurace                                                                                  Vstupné: 150 Kč

Izraelská kuchyně – židovská svatba                                                              nutná rezervace na tel.: 724 219 200

Šéfkuchař Noam Darom    

 

17.11. neděle 

14.00 Tělocvična Gymnázia Teplice

Krav maga – boj z blízka

Přednáška s ukázkou izraelského bojového umění, David Bohbot

 

19.11. úterý

18.00 Krušnohorské divadlo, kavárna

Židovské tradice a zvyky – svatba

Přednáška, rabín brněnské židovské obce Štěpán Menaše Kliment

 

20.11 středa

17.30 Kino Květen Teplice                                                                                                                   Vstupné:  125/105 Kč

Nabarvené ptáče (Česko, Polsko, Slovensko, Ukrajina) 2019, režie:  Václav Marhoul

Premiéra filmového dramatu, beseda s režisérem Václavem Marhoulem

 

23.11. sobota 

Bartholomeus Gallery Café     

18.30 Ochutnávka košer pálenek, likérů a medoviny, nutná rezervace    Vstupné:  50 Kč                              Prezentace společnosti AGNES ZELENÁ BOHDANEČ         

20.00 Rejbele , koncert pražské klezmer-balkán   skupiny                                   Vstupné:  50 Kč                             

       

24.11. neděle

14.00 ​ Sraz-

Architektura a osud teplických židů II

Komentovaná procházka městem Teplice, Mgr. Pavlína Boušková, Ing. arch. Jan Hanzlík 

 

27.11. středa  

19.00 Malý sál Krušnohorského divadla v Teplicích  Vstupné: 150  Kč            

Neslušní

Divadelní představení, Komorní Činohra Praha